Exkluzivní nabídka semen
Echinofossulocactus sulphureus

 


Exkluzivní nabídka semen z původní lokality ze dna Zimapanské přehrady
Echinofossulocatus sulphureus, N 89.282, La Vega, zdroj Nagl / Záhora

Echinofossulocactus sulphureus N 89.282, La Vega, Que, sbírková rostlina.
Echinofossulocactus sulphureus N 89.282, La Vega, Que, sbírková rostlina

Kontrolované sprášení se podařilo a přineslo dostatečné množství kvalitních semen. Protože je pozdě, abychom tato semena už od počátku zařadili do nabídky v katalogu, volíme netradiční způsob, jak tato unikátní semena dostat k vážným zájemcům:

Každý, kdo na email pavlicek@chrudim.cz  napíše, že odešle 100 Kč, od nás obyčejnou poštou obdrží 50 zrn této vzácnosti. Částku je možné odeslat složenkou nebo i v obálce na naší adresu (Ludmila Pavlíčková, Gorkého 886, 537 01 Chrudim) nebo převodem na číslo účtu 2109284149/2700, možno zaplatit i v hotovosti, při osobní návštěvě kdykoliv během roku.

Objednávky a platby nebudeme párovat, vše je založeno na důvěře. Jarda Záhora poskytl tato semena zdarma, i my poskytneme svou činnost zdarma, zbylé peníze po odečtení nákladů na poštu použijeme pro naše adoptované studenty v Peru – pro nadaci Inka. Položka je umístěna i v katalogu, č. položky 1084.21. - Red. -

Jarda Záhora k akci píše:
Smutný příběh Echinofossulocactus sulphureus, fosuláče se sírovým květem.
 

Odezva na první odeslanou várku:


Dobrý den,
díky za semínka stenocactusu od Zimapánu- došlo to v pořádku a doufám, že již byla připsána platba na označený účet. Nemohu uvěřit vlastním očím, neboť jsem semena vysel dne 24. 2. 2016 během dne, a při dnešní kontrole výsevů (27. 12.) se objevili již první klíčenci. Tak teď je ještě udržet při životě.

Úspěšný rok 2017 přeje
Evžen Bokotej

zpět

Redakce

 
© www.cact.cz/noviny  ISSN 1805-2630