Pozvánka na 2. mezinárodní výstavu kaktusů
a sukulentních rostlin do Madridu

Vážení milovníci kaktusů a sukulentů, rádi bychom vás informovali, že 22. a 23. června 2019 se chystáme uspořádat v Madridu (ve Španělsku) 2. mezinárodní setkání pěstitelů kaktusů a sukulentů, které pořádá naše společnost CACSUMA (Asociación de Cactus y Suculentas de Madrid).

Chtěli bychom vás pozvat jako návštěvníka nebo vystavovatele k účasti na této akci, která slibuje, že bude opět velkolepá. Na tomto setkání očekáváme velké množství milovníků kaktusů, tak jako tomu bylo v loňském roce.

Uvádíme nejdůležitější informace:
Pátek 21. 6. - od 17:00 do 19:30 hod. instalace výstavy.
Sobota 22. 6. - od 8:00 do 9:30 hod. instalace výstavy.
Od 10:00 do 19:00 hod. nepřetržitý program - mezinárodní veletrh kaktusů a sukulentních rostlin, workshopy a tombola rostlin.
Neděle 23. 6. od 10:00 do 14:00 hod. - výstava, mezinárodní veletrh kaktusů a sukulentních rostlin, workshopy a tombola rostlin, demontáž výstavy.Vstupné, materiály pro výstavu (stoly atd.) jsou zdarma. Dejte nám vědět, kolik metrů potřebujete. Budou akceptovány pouze sukulentní rostliny či produkty související s naším hobby. Během instalace výstavy je možné vjet s vozidly do areálu výstaviště. Po vyložení materiálu musí být vozidla ponechána venku. V okolí je spousta parkovacích míst. Každý vystavovatel si po dobu akce zajistí ubytování a stravování sám. Nicméně, CACSUMA uspořádá pro vystavovatele piknik v místě konání výstavy.

Setkání se uskuteční na adrese:
Rosaleda Ramón Ortiz, Parque del Oeste, ulice Rosaleda 2 (vedle lanovky v Madridu). Zájemci o účast mohou napsat na tento e-mail a my zodpovíme všechny otázky:
javiertamayolorenzo@gmail.com.
 

zpět

Rádi vás uvidíme!
Pokud znáte jakékoliv zájemce,
zašlete mu tyto informace.
Děkuji mnohokrát!

S pozdravem
Javier Tamayo
viceprezident společnosti
CACSUMA

 
© www.cact.cz/noviny  ISSN 1805-2630