Zprávičky I. N. Cact.cz

Do této rubriky nám posílejte drobná oznámení o akcích, novinkách, změnách či událostech, od jednotlivců i spolků. Můžete je posílat přímo na adresu webmastera podesva@post.cz, nebo na moji adresu pavlicek@chrudim.cz

V těchto dnech by k vám měla dorazit hezká pohlednice se smutnou informací o tom, že jsme skončili s vydáváním papírového katalogu. Kdo chce, ať si klikne na https://www.cact.cz/katalog-a410, je tam katalog ve stejném formátu, jako v minulém, papírovém. Tento odkaz bude platit i pro léta příští. Nyní na to už nebyl čas, ale v příštím roce vše připravíme tak, abyste po vytištění mohli složit sešitek s číslovanými stránkami. Vezmu si to sama na starost – Šárka Šimunková, sarka.simunkova(zav)seznam(tecka)cz.

 

Připravujeme e-mailový adresář s adresami lidí, kteří si přejí odebírat od nás informace o našich nových nabídkách nebo o vydání našich novin. Do adresáře se můžete přihlásit na adrese kaktus@Chrudim.cz. Stačí odeslat prázdnou zprávu, my už to pochopíme. Těšíme se na odpovědi – Pavlínka Pavlíčková.

 

Nabídka semen na www.cact.cz bude rozšířena o významné množství jihoamerických miniaturek (Rebutia, Aylostera, Mediolobivia a pod.).

Pavel Pavlíček
Firma:Chrudimský kaktusář
Gorkého 886 , Chrudim 53701
www.cact.cz
Tel: 00420 604 279 370

 

 
Vaše zprávičky posílejte na e-mail: pavlicek@chrudim.cz nebo podesva@post.cz   

(C)

zpět