Nový katalog semen 2018-2019

Byl vydán nový, aktuální katalog semen Chrudimského kaktusáře, jako vždy na https://www.cact.cz/semena-seeds-prodej-a15.

V tomto roce nebude rozesílán papírový katalog, kvůli neúměrně vysokým nákladům na tisk a poštu. Na webu ale bude katalog ke stažení tak, aby jej bylo možné vytisknout ve formátu a podobě stejné, jak by vypadal tištěný katalog, aby si jej zájemci mohli vytisknout na své tiskárně, nebo na objednávku ve firmě (studiu) ve svém bydlišti.

Na požádání vám odešleme katalog na váš e-mail, ve formátu DOC.

Chcete dostávat upoutávky a aktuality na svou e-mailovou adresu? Napište své přání na e-mail kaktus@chrudim.cz. Z této adresy vám násladně budou plynout také informace o nových vydáních internetových novin.

Ochrana osobních údajů. Provozovatel serveru www.cact.cz zaručuje všem návštěvníkům tohoto serveru ochranu jejich osobních údajů ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a zároveň se zavazuje, že osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím. K tomu dodáváme, že na to jsme ovšem nikdy nepotřebovali žádný zákon. K tomu nám totiž stačí zdravý rozum a tradiční slušné jednání. Ale to už dnes mezi lidmi asi není úplně norma.

 zpět
Pavel Pavlíček
Chrudimský kaktusář

E-mail: pavlicek@chrudim.cz
http://www.cact.cz/

   
© www.cact.cz/noviny  ISSN 1805-2630