Pozvánka na výroční členskou schůzi Notosekce 2018

Letos se setkají členové Notosekce na své výroční členské schůzi ve dnech 14. – 16. září po čtyřech letech opět v Pršticích v prostorách tamního TJ Sokola Prštice. V objektu je zajištěno vše od ubytování, schůzování až po stravování, po dobu naší činnosti je nám celý objekt k dispozici. Vlakem je místo schůze dostupné ze železniční zastávky Silůvky (odtud 20 minut chůze) nebo je přímé spojení autobusem 510 (nástup Modřice – smyčka na konečné tramvaje č. 2, ta jezdí od vlakového nádraží v Brně), autobus ale jezdí méně často. Pokud přijedete už v pátek, sraz je od 15 hodin u Jaroslava Kašparovského v Mělčanech, kde bude i večeře, po ní hromadný odjezd k ubytování.

Notocactus vencluianus

Cena ubytování je 300 Kč za osobu a noc. Noclehy je možné využívat od pátku 14. září.
Stravování: snídaně – 80 Kč, oběd – 140 Kč, večeře – 120 Kč.

Přihlášky včetně požadavků na ubytování a stravování je nutno oznámit na adresu:
Jaroslav Kašparovský, Mělčany 122, 664 64 Dolní Kounice, e-mailová adresa: kasparovsky.jaroslav(zav)email(t)cz a to nejpozději do 25. srpna. Na této adrese můžete také získat všechny další podrobnosti.

Zahájení schůze se předpokládá o devíti hodinách, přednášky přislíbili W. Gemmrich (Německo), J. Vích a S. Stuchlík. Doneste také na promítání vaše příspěvky, žádoucí by bylo především oživit diskusi k rostlinám. V pátek a v sobotu bude společné posezení, na neděli budou zajištěny prohlídky sbírek.

Zúčastněte se schůze v hojném počtu!

 zpět
Přihlášky a informace:
Jaroslav Kašparovský,
Mělčany 122, 664 64 Dolní Kounice
kasparovsky.jaroslav(zav)email(t)cz
http://www.kaktusy-adenia.wz.cz/

 

   
© www.cact.cz/noviny  ISSN 1805-2630