ENCYKLOPEDIE KAKTUSŮ
A JINÝCH SUKULENTŮ

Libor Kunte, Jan Gratias, Petr Pavelka

 

Unikátní kniha, která svým rozsahem u nás nemá obdoby!
520 stran, přes 1100 fotografií.
Formát 305 x 240 mm.
Pevná lesklá vazba bez přebalu.
31 % kaktusů
69 % jiných sukulentů

Datum vydání:
říjen – listopad 2011.

Cena po vydání: 1290 Kč
Cena pro předplatitele
do 30. 9. 2011: 1090 Kč
při osobním odběru,
při zaslání poštou 1198 Kč.ENCYKLOPEDIE KAKTUSŮ A JINÝCH SUKULENTŮ
informační leták v PDF

Vážení,
konečně po odkladech mohu oznámit, že naše společná kniha skutečně na podzim tohoto roku vyjde a doufám, že bude stát za to. Abychom umožnili vydání, jako autoři jsme se zavázali odebrat 300 ks knih a nabídnout je kaktusářsko-sukulentářské veřejnosti za zvýhodněných podmínek. Tímto způsobem jsme se zavázali vydavateli získat finanční prostředky na tisk knihy. Věřte, že jednání nebyla jednoduchá, ale vzhledem k situaci v české i evropské ekonomice, změnám v DPH, atd. jsme se obávali, že pokud kniha nebude letos vydána, pravděpodobně k jejímu vydání již nedojde. A dvouletá práce tří autorů skončí „v šuplíku“, v lepším případě se rozmělní do mnoha článků. Proto jsme přistoupili na podmínky vydavatele a de facto zajišťujeme vydání knihy. Proto prvním 300 předplatitelům nabízíme možnost objednat knihu za sníženou cenu 1090 Kč (tedy o 200 Kč nižší, než bude cena po vydání).

Předplatitelé obdrží doklad o zaplacení a po vydání knihy si ji osobně vyzvednou, či ji obdrží poštou. V případě zájmu o knihu se na mne obracejte. Uvádějte prosím, zda si knihu převezmete osobně, nebo ji budete chtít zaslat poštou. Platbu provádějte převodem či složenkou na adresu Palkowitschia spol. s r.o. dle následně vystavené faktury, kterou obdržíte mailem.


Podle posledních informací je kniha Encyklopedie kaktusů a sukulentů v závěrečné fázi korektur a k 30. 9. 2011 jde dle sdělení vydavatele do tisku. Distribuce všem předplatitelům včetně podpisů autorů by měla tedy probíhat během měsíce listopadu.

Současně sděluji, že uvedené snížené předplatné platí nově do 30. 9. 2011 - poslední šance bude na Zamykání sezóny v Chrudimi poslední sobotu v září. Do počtu 300 potřebných předplatitelů již mnoho nezbývá.

Věřím, že vás kniha osloví a předplacením přispějete k jejímu vydání.

S pozdravem
Petr Pavelka

P. S. Rovněž je možné umístit do knihy inzerci, čímž by se rovněž podpořil tisk. Vydavatel na toto uvolnil 3 strany. Je možné umístit reklamu de facto na cokoli. V případě zájmu mne kontaktujte.

Závazné přihlášky předplatitelů přijímá:
Palkowitschia spol. s r. o.
Toužimská 670
199 00 Praha – Letňany
Tel.: 603 210 691
e-mail: pavelka@palkowitschia.cz

 

zpět