Výstava - Benkovič


Srdečně zdravím a děkuji za zásilku, moc se omlouvám, ale zatím jsem se nedostal k tomu, abych tak nějak podrobněji poreferoval o mých výstavách, je-li o čem vůbec dávati zprávu kaktusářské veřejnosti. Jsem kaktusář amatér, pouhých 15 let se trochu zajímající o tyto prazvláštní rostlinky a spíše na rozdíl od mnohých preferuju tzv. zelí. Těch kaktusů mám opravdu jen pár a většinou od kamarádů či nakoupených, protože - a to jistě znáte - když vlezu do květinářství nebo nedej bože jednou za čas do super či hypermarketu - a něco zajímavého tam uvidím, a zvláště pak když vidím, jak tam ty chudinky trpí a jak je tam trápí - viz nalepené slaměnky místo květů - tak neodolám a mnohé vysvobodím.

První série fotek je z naší loňské poslední výstavy v zahradnictví ve Vranovicích - poprvé jsem si vyzkoušel, jak vypadá výstava pod širým nebem, a vícekráte to opakovat nebudu bez zabezpečení alespoň nějakého zastřešení - hned první noc nám tak lilo,že jsem měl zalito - přelito  na měsíc dopředu! Až pak nám dali nad expozici plachtu a ono celé další dva dny nezapršelo! Ale bylo to zajímavé..


Další je z výstavy v Dolních Kounicích, kde jsme strávili docela plodný týden a den navíc - pro velký zájem prodlouženo -nikdy v tomto krásném městečku podobnou výstavu neviděli a bylo to znát - přišlo 282 zvědavých a zvídavých lidiček. Prima.
Poslední je pak z domovských Pohořelic, kde to byl již třetí ročník a tudíž klasika a v podstatě krom turistů stálí zákazníci...Nuž toť vše, zdravím Vás - Ben

E-mail: benkovic@seznam.cz 
 

(C)

zpět