Napsali nám:
Vladimír Samiec z BaškyVážený příteli srdečně zdravím a posílám pár obrázků. Nafotil mi je syn pár dní po koupi fotáku Nikon D40x, víceméně v rychlosti zkoušel co ten foťák umí, takže jsou to první pokusy s provizorním pozadím, bez stativu a pod.

Ta gymna spolu s dalšími kaktusy pěstuji v obyčejném, silně větraném foliáku. Skleník který taky máme, je přece na důležitější věci, jako jsou rajčata, papriky a pod, ne? Z ariáků, astrofyt, případně z gymen ten salát šopák není to pravé ořechové, že? 

Jinak - ta Gymnocalycium cardenasianum mám teď už zazimované, na některých jsou ještě plody, nezralé, ještě drží, tak čekám a semínka pak přidám k těm letos už dříve sklizeným. 

Přidávám ještě pár foto, zase po převodu na menší rozlišení, ty původní mají tak kolem 3M/1foto. Nechci vám zacpat tou velikostí vaši emailovou schránku ale jsou samozřejně k dispozici.

Jinak - jsem z FM spolku, s Ivošem Žídkem, Jardou Chvastkem ale i Rudou Grymem se znám už léta.

Mějte se fajn a přeji mnoho sil do nelehké činnosti tvůrce kakusářských novin. 
Jsou super.

Vladimír Samiec


Příteli Samiecovi za příspěveček děkujeme a těšíme se, že i ostatní čtenáři našich novin přidají dva tři obrázky a kraťounké povídání – je to tak jednoduché! Co takhle, když se zeptám: Jak Vám fotí váš foťák? Čím vlastně své kytky fotíte a kde je pěstujete? Ozvěte se na adresu pavlicek@chrudim.cz  – a že mi zacpete schránku se bát nemusíte. Její hloubka je neomezená. 

Pavel Pavlíček
E-mail: pavlicek@chrudim.cz
 

(C)

zpět