200 000 kliknutí


Ano, právě tolik kliknutí se zobrazilo na počítadle, ve spodní části stránky www.cact.cz, v pátek 2. února 2007. Tentokrát se přihlásil pouze jediný návštěvník, a tak bylo celkem jednoduché rozhodnout, kdo získal nárok na pěknou výhru, pro tentokrát to byl zhruba čtvrt století starý, výstavní Stenocactus, pocházející ještě z dílny od pana Pechánka.

A na důkaz toho, že kytka v pohodě doputovala na místo určení, můžeme představit obrázek šťastného serfaře Josefa Wygryse z Třince. Obrázek k nám přilétl po síti i s krátkou zprávou:

Třinec 6. 2. 2007

Dobrý den,

Pane Pavličku, rád bych Vám nejdříve poděkoval za velice hezkou kytku, která mně velice potěšila (dorazila v pořádku). Vaše internetové noviny navštěvuji pravidelně a velice rád pro dobré rady, nápady a zajímavosti od nás i ze světa.

Mnoho úspěchů v práci Vám přeje Josef Wygrys. 

 

 

Takže přátelé – vzhůru ke čtvrtmilionovému kliknutí! To lze očekávat (pokud to dobře počítám) někdy před zamykáním sezóny, které se koná (a vždy se konat bude) poslední sobotu v září. Jeden z vylosovaných (pokud bude výherců více) obdrží opět zajímavou odměnu.


Pavel Pavlíček
E-mail: pavlicek@chrudim.cz
 

(C)

zpět