Zamykání sezóny 2003 se blíží

Sobota 27. září je okamžik, na který se těší spousta našich ale i zahraničních kaktusářů. Program je stále stejný, známý a neměnný, ráno v 8 hod. se otevírá skleník u Pavlíčků, kde se prodávají rostliny s 10% slevou, od 10 hod. je otevřena burza kaktusů v závodní jídelně bývalé Transporty a od 14.30 hodin nastává v městském kině Svět blok krátkých, asi třicetiminutových přednášek:

14.30 – Vereš Gabriel – autogramiáda knihy Mrazuvzdorné kaktusy SA
15.00 - Vereš Gabriel – Mrazuvzdorné kaktusy SA
15.30 - Josef Odehnal – putování po chilských pouštích
16.00 - Libor Kunte – Sukulentní krásy Namíbie
16.30 - Lukeš Vlastimil – Telokaktusy co jsme loni v Mexiku potkali
17.00 - Pavel Pavlíček – Telokaktusy co jsme letos v Mexiku potkali
17.30 - Roman Staník – Baja California 2002

Konec přednáškového bloku – asi v 18.30, od 19.00 hod. – Country bál – přátelské posezení, který je opět ve Vojenském klubu kousek od skleníků a k tanci i poslechu opět bude hrát skupina Wječná žížeň. Další informace budou upřesněny v Burzovním zpravodaji, který bude k dispozici ve skleníku u Pavlíčků.

Ubytování z pátku na sobotu a ze soboty na neděli je jako každoročně připraveno v dostatečné kapacitě, a to v Domě mládeže kousek od skleníků a v ubytovně Sokola kousek nad náměstím. Ti movitější si mohou dopředu zajistit ubytování v hotelu Bohemia, e-mail: bohemia@chrudim.cz, WWW: http://www.chrudim.cz/bohemiaPavel Pavlíček
e-mail:
pavlicek@chrudim.cz