Nabídka zájezdů na výstavu IGA 2003  

Vážení kaktusáři, milovníci květin, milí přátelé,

dovolujeme si Vám touto cestou zaslat aktuální nabídku našich tématických "květinových" zájezdů:

za atraktivní ceny od 2.999,- Kč

a pozvat Vás na velkolepou Světovou zahradnickou výstavu IGA 2003 do kouzelného kraje majáků, ostrovů, lodí, přístavů, dlouhých písečných pláží i honosných zámků, představit Vám nabídku cestovní kanceláře Pearstour s.r.o. a nabídnout Vám tímto způsobem jedinečný a neopakovatelný prožitek “vnímání magie rozmanitosti květů, zahrad a přírody” všemi Vašimi smysly v duchu motta výstavy “Zeleň a modř - zahrady na rozhraní země a vody”.
Světovou zahradnickou výstavu IGA doprovázejí atraktivní tématické výstavy: “Kaktusy a vodní rostliny” – “Chryzantémy a první pozdravy podzimu” – “Pestrá kytice ze středního Německa” – “Ikebany” – “Za 10 dnů kolem světa” – “Bonsaie a Daleký východ” – “Floristika” – “Jiřiny a Bohatství jihozápadu“ - “Podzimní imprese z Anhaltska” – “To nejlepší na konec”

Neopakovatelná Světová zahradnická výstava IGA, pořádaná pouze jednou za 10 let, se rozprostírá na nekonečné ploše 100 ha na rozhraní souše a vody. A čím Vás ohromí? Plovoucími zahradami na ploše 5.000 m2, proměnlivými tématickými expozicemi v obří kryté hale na ploše 10.000 m2, národními expozicemi evropských zemí (Bulharska, Finska, Litvy, Lucemburska, Maďarska, Nizozemska, Polska, Rakouska, Řecka, Slovenska, Španělska) i exotickými květinovými zahradami z Asie, Afriky i Jižní Ameriky (Číny, Japonska, Indonésie, Koreje, Nepálu, Indie, Pákistánu, Spojených arabských Emirátů, Jižní Korey, Tuniska, Mauretánie, Keni, Bolívie), rozáriem, květinovými poli, bylinkovými zahrádkami i prodejní farmou, přírodní pobřežní krajinou slatin a rákosí protkanou visutými chodníky, zahradami ze všech částí Německa, ale i vyhlídkovou kabinovou lanovkou, loděmi a pestrým kulturním programem.

Světová výstava "Kaktusy a vodní rostliny" - "Chryzantémy a první pozdravy podzimu" - "Ikebany" - "Za 10 dnů kolem světa" - "Floristika" - "Pestrá kytice ze středního Německa" - "To nejlepší na konec"

 

"Rozkvetlé zahrady Hansovních měst"

Zájezd Vás provede nejkrásnějšími květinovými parky, zahradami a arborety německých hansovních měst. Navšívíte nezapomenutelnou světovou zahradnickou výstavu IGA, hamburskou japonskou zahradu - největší v Evropě, botanickou zahradu (dějiště prvních tří světových zahradnických výstav) a tropické skleníky, brémskou botanickou zahradu, Botanicu (nový krytý komplex představující 3 tématické biotopy: Horskou květenu Himalájí s jezírky, bystřinami, vodopády i budhistickými svatostánky, Horský svět orchidejí a rododendronů a z ostrova Borneo a Japonskou zahradu v duchu Zen-budhismu) a park rododendronů i botanickou zahradu Rostocké univerzity. Nebudou chybět ani informativní prohlídky hansovních měst, návštěva proslulé čtvrti St. Pauli v Hamburku, procházka po plážích přímořských lázní Warnemünde, bouřlivý noční život v osvětleném Berlíně i uklidňující příroda Lüneburgského vřesoviště. A třesničkou na dortu může být výlet lodí na červený ostrov Helgoland.

Termín: 06.08.-10.08.2003 a 27.08.-31.08.2003
Cena: 4.590 Kč zahrnuje dopravu, ubytování, komplexní pojištění včetně léčebných výloh, průvodce a informační materiály
Odjezdy: z celé ČR

 

"Zámecké zahrady Pomořan a IGA"

Program Vám představí nejkrásnější zámecké zahrady Meklenburska a Pomořan. Navšívíte nezapomenutelnou světovou zahradnickou výstavu IGA, exotický park vévodského zámku Ludwigslust, francouzské zahrady ostrovního zámku Schwerin či reprezentativní italské zámecké zahrady v Güstowu, květinové městečko Tessin, botanickou zahradu Rostocké univerzity i Rostocké vřesoviště. Nebudou chybět ani informativní prohlídky hansovních měst, procházka po plážích přímořských lázní Warnemünde, bouřlivý noční život v osvětleném Berlíně, malebná přírodní zákoutí ostrova Rujána a pobřežní útesy Národního parku Jasmund.

Termín: 15.08.-19.08.2003 a 12.09.-16.09.2003
Cena: 4.890 Kč zahrnuje dopravu, ubytování, komplexní pojištění včetně léčebných výloh, průvodce a informační materiály
Odjezdy: z celé ČR

 

"IGA a zahrady pruských králů"

Navštívíte nezapomenutelnou světovou zahradnickou výstavu IGA, zámecké zahrady a parky letní rezidence pruských králů Sanssouci v Postupimi i jednu z nejznámějších světových botanických zahrad Dahlem v Berlíně. Uvidíte i botanickou zahradu Rostocké univerzity, zámecké zahrady sídelního zámku Hohenzollernů - Charlottenburg či proslulý park Tiergarten v Berlíně. Nebude chybět ani příjemná procházka po plážích přímořských lázní Warnemünde.

Termín: 05.09.-08.09.2003 a 02.10.-05.10.2003
Cena: 2.999 Kč zahrnuje dopravu, ubytování, komplexní pojištění včetně léčebných výloh, průvodce a informační materiály
Odjezdy: z celé ČR

 

"Rozkvetlé Holandsko a květinové /ovocné/ korzo"

Program zahrnuje nejen okouzlující a nezapomenutelné podzimní květinové korzo - A / nebo ovocné korzo - B/ a návštěvu úchvatného květinového parku "tulipánů" Keukenhof, burzy i trhu květin, rozkvetlých parků, zahrad a arboret, ale i prohlídku Amsterdamu, Rotterdamu, Haagu, Scheveningenu i Leidenu a nebudou chybět ani tradiční znaky Holandska: větrné mlýny, dřeváky, sýry, kanály a všude přítomná jízdní kola. Program termínu B je navíc zpestřen o velkolepé oslavy Rotterdamského přístavu doprovázené jedinečnou přehlídkou lodí.

Termín: A: 04.09.-08.09.2003 a B: 12.09.-16.09.2003
Cena: 4.490 Kč zahrnuje dopravu, ubytování, komplexní pojištění včetně léčebných výloh, průvodce a informační materiály
Odjezdy: z celé ČR

 

Rádi pro Vás připravíme zájezd pro Vaší skupinu přesně dle Vašich představ. Zajistíme Vám také návštěvu Světové zahradické výstavy IGA v podobě služební cesty.

Potěší nás, pokud Vás naše nabídka cest na výstavu IGA zaujme natolik, že s ní seznámíte i své spolupracovníky, přátele a známé.

Nezapomenutelné dojmy a intenzivní smyslové prožitky z výstavy IGA 2003 i bohatou úrodu u Vás doma Vám přeje, na Vaše rezervace a setkání v severním Německu se těší a srdečně Vás zdraví kolektiv cestovní kanceláře Pearstour s. r. o.

 

 


Cestovní kancelář Pearstour s. r. o.
tel.: 596 722 727, fax: 596 722 728
dispečink: 608 722 727
Horní 73, P.O.Box 24, 700 30 Ostrava
e-mail:
rezervace@pearstour.cz